Awaryjne forum AiR

Awaryjne forum Automatyków i Robotyków


  • Index
  •  » ARS
  •  » Roboty PiU - dr Wołczowski

#1 2010-06-13 12:43:01

Stachu

Światłolub

Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 1
Punktów :   

Roboty PiU - dr Wołczowski

Czy wiadomo jak będzie wyglądało zaliczenie u tego Pana ?
W poniedziałek mamy ostatnie zajęcia, a jakoś nie mam pomysłu z czego mógłby zrobić koło dla osób, które nie mają 4.0 z dwóch poprzednich.
Ktoś rozmawiał z dr na ten temat ?

Offline

 

#2 2010-06-14 07:51:59

 tancyk

Światłolub

2552573
Zarejestrowany: 2010-06-07
Posty: 6
Punktów :   

Re: Roboty PiU - dr Wołczowski

Napisałem do dra Wołczowskiego maila we wtorek ale jeszcze nie dostałem odpowiedzi. Z tego co mówiła dr Roszkowska to pan dr ma się pojawić w tym tygodniu na uczelni (kiedy to nie wiadomo), a zasady zaliczania przedmiotu ulegną złagodzeniu

Edit 1:
Sprawa obecności dra Wołczowskiego ma się następująco:
1) jutro odbędzie się spotkanie naszej specjalności z panem doktorem w celu omówienia szczegółów zaliczenia kursu, godzina zostanie podana wkrótce, obecność obowiązkowa
2) projekty będzie można oddawać w tym tygodniu i na początku następnego
3) III kolokwium odbędzie się w terminie ustalonym na jutrzejszym spotkaniu
4) pan dr prosił żeby bardziej się przyłożyć do projektu, w szczególności te osoby które będą pisać kolokwium

Edit 2:
Dostałem dzisiaj maila od dra Wołczowskiego. Oto najistotniejsze informacje:

Przesyłam aktualne oceny z wykładu. Ze względu na brak 3go kol. oceny są 'równane' w dol, ale zgodnie z nasza umowa mogą być 'windowane' przez wyniki projektu. Z tego tez względu wpisy (...) zostaną odroczone do momentu, gdy wyjaśnią się oceny z projektu.
Panowie: Gruda, Licznerski, Łazaruk, Muszyński, Pietryka, Szrajber - MUSZĄ pisać 3cie kolokwium (z całości).

Wyniki z kolokwiów są dostępne pod adresem: ftp://156.17.235.24/RPIU_wyniki_wyklad.xls

Termin trzeciego kolokwium został ustalony na piątek 18 czerwca o godz. 12:00. Sala zostanie podana później.

W sprawie projektów spotkanie odbyło się dzisiaj o 15. Jeśli ktoś nie zdążył lub za późno się dowiedział, niech zapyta osób które były kiedy można jeszcze podejść z projektem (prawdopodobnie w piątek i może jeszcze w poniedziałek)

Ostatnio edytowany przez tancyk (2010-06-15 15:44:56)

Offline

 

#3 2010-06-16 13:49:39

zmorr

Światłolub

Zarejestrowany: 2010-06-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Roboty PiU - dr Wołczowski

Witam
mógł by ktoś podać zakres materiału na to 3 kolokwium w piątek ?
i prosił by o przesłanie wszelkich możliwych materiałów do mnie na maila ( zmorr@o2.pl ) bo jakoś nie bywało się na wykładach ...;/
i sala w jakiej to będzie też mile widziana

Offline

 
  • Index
  •  » ARS
  •  » Roboty PiU - dr Wołczowski

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pomoc--drogowa.pun.pl www.elite-xworld.pun.pl www.bijoux.pun.pl www.loza-szydercow.pun.pl www.jestem-mscicielem.pun.pl